درباره شرکت فنرسازی کبیر

شرکت فنرسازی کبیر

شرکت فنرسازی کبیر (محمد خانی)، بر آن است که در آینده ای نزدیک با افزایش امکانات و ماشین آلات تولیدی خود سهم بیشتری از بازار را بدست آورد. تامین به موقع و مطابق با نیاز مشتریان و رعایت کامل الزامات کیفی و فنی آنان از موفقیت های کسب شده این شرکت می‌باشد.

کارکنان متعهد فنرسازی کبیر، همواره با رعایت اصول اخلاقی و در نظر گرفتن رضایت مشتری سعی در برآورده کردن خطوط مشی تعیین شده داشته اند چرا که باور دارند با جلب رضایت سهامداران و مشتریان امید بهتری می توان به آینده ی شرکت داشت.

همواره سعی کرده ایم تا با استفاده از تجربه خود فنرهایی را که مشتریان سفارش می دهد با ظرافت و دقت خاصی بسازیم و در نتیجه مشتریان خود را راضی نگه بداریم.

منصف بودن در هر کسب و کاری موجب سود کم اما پایدار بودن بیشتر و جذب مشتریان وفادار بیشتر می شود که همیشه جزء هدف اصلی ما بوده است.

فنرهای فشاری ، کششی ، فرمدار، پیچشی ، فولادی و فنر تسمه ای و استیل و هر نوع فنر دیگر در هر سایز و ابعادی با پیشرفته ترین دستگاه های تمام اتوماتیک و CNC از دیگر تولیدات ما می‌باشد.

تولید فنر, ساخت فنر, طراحی محصولات فنر در شرکت فنرسازی کبیر که  مورد استفـاده در صنـایـع الکترونیکی، خودرو سازی و صنایع لوازم خانگی می‌باشد انجام می‌شود.

تولید فنر درحال حاضر در ایــن واحد تولیـدی با انـواع فنر، CNC  و وایر بندیـنـگ در انــواع فنـرهای فرمینگ ، فنر پیچشی ،فنر فشاری ، فنر تخت و غیره را با ضخامـتــهای 0.1 میلیمتر تا 8 میلیمتر تولـید و به بـازار عرضـه می نمایـد.

فنر صنایع ساختمانی اعم از فنر هالوژن, فنر هالوژن دان لایت, فنر هالوژن سقفی, فنر قفل درب ساختمان , فنر پلاک درب , فنر شیرالات, فنرهای متری و فنر صنایع الکترونیکی اعم از فنر هودی , فنر بردی و انواع دیگر فنر صنایع الکترونیکی نیز از تولیدات و محصولات کبیر فنر می‌باشند.

فنر سازی کبیر
گواهی شرکت فنرسازی کبیر

شرکت فنر سازی کبیر

متنوع ترین تولید کننده انواع فنر و واشر

فروش انواع فنرها در فنرسازی کبیر
واشر در شرکت فنرسازی کبیر
ساخت انواع فنر در شرکت فنرسازی کبیر
درباره شرکت کبیر فنر و تلید واشر نسوز

جهت ثبت سفارش و یا استعلام قیمت از طریق فرم ثبت با ما در ارتباط باشید.

keyboard_arrow_up