واشر نسوز

verified_user

واشر نسوز ( REFRACTORY WASHER)

واشر نسوز چیست؟ صفحه نازکی به شکل دیسک است که یک سوراخ در وسط آن قرار دارد و هم در نوع پلاستیکی و هم در نوع فلزی، بسته به کاربردشان، در دسترس هستند. این واشر اهداف زیادی در دنیای مکانیک دارد.

سفارش ساخت واشرهای نسوز در شرکت کبیر فنر
واشر نسوز صفحه نازکی به شکل دیسک است که یک سوراخ در وسط آن قرار دارد.
تولید و فروش عمده واشر نسوز در شرکت فنرسازی کبیر
واشر نسوز هم در نوع پلاستیکی و هم در نوع فلزی، بسته به کاربردشان، در دسترس هستند.
ساخت عمده ای و فروش عمده ای واشرهای نسوز در کبیر فنر
کبیر فنر تولیدکننده انواع واشر نسوز
تولید کننده عمده انواع واشرهای نسوز در کبیر فنر
تولید انواع واشر نسوز
ساخت انواع واشر نسوز
اهداف واشر نسوز
هدفهای ساخت انواع واشر نسوز در کبیر فنر
اهداف واشر نسوز در شرکت های صنعتی و ماشین آلات
verified_user

اهداف واشرنسوز (REFRACTORY WASHER)

اهداف اصلی واشر نسوز عبارت است از:

  • بدون این واشر، پیچ می‌تواند در هنگام سفت شدن به سطح قسمت جفت شدن آسیب برساند. این آسیب منجر به تشکیل ترک و افزایش احتمال وقوع خوردگی خواهد شد.
  • هنگامی که مواد اتصال دهنده و اتصالات متفاوت باشند، منجر به مشکل خوردگی می‌شود. به عنوان مثال، اگر از پیچ استیل برای ایمن سازی قسمت آلومینیومی، بدون عایق بندی واشر نسوز استفاده شود، باعث خوردگی گالوانیک می‌شود.
  • نیروی بستن اتصال دهنده به اندازه‌ای مناسب است که در واقع می‌تواند آن را مستقیما از طریق مواد بخصوص روی مواد نرم بکشد. در این حالت این واشر به نیرو اجازه می‌دهد تا فشار را در اطراف محل پیچ توزیع کند.
  • آیا تا به حال با گیر افتادن پیچ برخورد کرده‌اید؟ به این دلیل است که وقتی سر پیچ روی یک سطح ناهموار قرار می‌گیرد، در انتها محکم‌تر از حد تصور می‌شود.
verified_user

عملکرد واشرهای نسوز (REFRACTORY WASHER)

  • در ماشین آلات، ارتعاش اجتناب ناپذیر است. جلوگیری از سست شدن پیچ‌ها بسیار مهم است. برای کمک به این موضوع، ما واشرنسوز مخصوص طراحی مانند واشر قفل، واشر نسوز فنری و واشر نسوز نورد-قفل داریم. این انواع مخصوص از واشر نسوز از سست شدن پیچ یا مهره جلوگیری می‌کند.
  • واشر نسوز نقشی را بازی می‌کنند که ترکیبی از کاربردهای فوق باشد. حتما دیده‌اید که از واشر قفل همراه با واشرنسوز تخت با قطر بزرگتر استفاده می‌شود. این کار چندین مزیت دارد.
verified_user

کاربرد واشرنسوز (REFRACTORY WASHER)

واشر نسوز به دلیل ترکیب بی‌نظیر خواص، در کاربردهای مختلف صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این واشر به مواد دیگری که دارای یک یا دو ویژگی مطلوب هستند، ترجیح داده می‌شوند. این اجزا در صورت قرار گرفتن در معرض دمای بالا و خاصیت خاموش کنندگی ذاتی شعله، استحکام استثنایی دارند. به همین دلیل است که از این واشر به طور گسترده‌ای در تعدادی از صنایع، مانند صنعت خودرو، روشنایی و وسایل برقی استفاده می‌شود.

واشرهای نسوز در دمای بالا می‌توانند پایداری ابعادی خود را حفظ کنند، شکل خود را از دست نمی‌دهند بلکه منقبض یا منبسط می‌شوند. علاوه بر این، تمام خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوبی را حفظ می‌کنند. بنابراین این اجزا دارای کاربردهای زیادی هستند.

تولید کننده واشرهای نسوز پرکاربردی در شرکت کبیر فنر
واشر نسوز به دلیل ترکیب بی‌نظیر خواص، در کاربردهای مختلف صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
کاربرد انواع واشرهای نسوز در شرکت های صنعتی و خودروسازی و ...
واشر موتور خنک کننده کبیرفنر
کاربرد واشرهای نسوز
verified_user

سفارش ساخت و قیمت واشر نسوز (REFRACTORY WASHER)

از دیگر مزایای واشرهای نسوز این است که آنها ماندگار هستند. از آنجا که در برابر حرارت مقاوم هستند، این حلقه‌ها قبل از فرسودگی عمر طولانی دارند و معمولا بین دو اتصال قرار می‌گیرند. به همین دلیل است که از آنها در لوازم حساس به گرما استفاده می‌شود. این واشرها به عنوان عایق گرما عمل می‌کنند و در نتیجه از سوختن تجهیزات محافظت می‌کنند. آنها می‌توانند به عنوان ابزار محافظ استفاده شوند.

برای سفارش ساخت و قیمت واشر نسوز فرم روبرو را پر کنید. درصورت سوال می‌توانید از طریق تماس با کبیر فنر و شبکه های اجتماعی اینستاگرام و نیز چت آنلاین ، پاسخ خود را دریافت کنید.

فرم سفارش ساخت واشرنسوز

keyboard_arrow_up