فنر کششی

verified_user

فنر کششی (TENSILE SPRINGS)

فنر کششی یکی از انواع فنر ها است که سیم‌های محکم پیچیده شده‌ای هستند که برای کار با کشش طراحی شده‌اند. این فنرها معمولا خیلی محکم پیچیده می‌شوند و این فنر وقتی از نزدیک به هم بخورد در حال استراحت است. این فنر از اصل یک بدنه فنری مستقیم پیروی می‌کند که با انتهای باز یا بسته ساخته شده است.

verified_user

از فنرهای کششی چه استفاده میشود؟

فنرهای کششی اغلب در ساز و کارهای مبتنی بر اهرم مانند درب گاراژ استفاده می‌شوند و یکی از محبوب‌ترین انواع فنر هستند. آنها غالبا برای تامین نیروی بازگشت به اجزایی که در حالت تحریک شده گسترش می‌یابند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این فنرها برای ایجاد مقاومت در برابر نیروی کشش، انرژی را جذب می‌کنند.

کشش اولیه تعیین می‌کند که یک فنر چقدر محکم به هم پیچیده شده باشد. سیم پیچ‌های فنر به هنگامی که نیرویی وارد نمی‌شود در تماس با یکدیگر هستند، اما با حرکت اجزا در جهت خارج، سیم پیچ‌ها از هم جدا می‌شوند. ویژگی منحصر به فردی که این فنرها را از انواع دیگر فنرها متمایز می‌کند، فشردگی سیم پیچ‌های آنها است.

فنرهای فشاری در مقایسه با فنرهای کششی، نوع آزادتری از فنر هستند. اندازه این فنرها از دستگاه‌های کوچک پزشکی تا فنرهای ترمز ماشین آلات آفرود که اندازه آنها به طور قابل توجهی بزرگ‌تر است، متفاوت است.

فروش فنر کششی
ساخت فنر کششی
تولید فنرهای کششی در کبیر فنر
تولید کننده و فروش فنرهای کششی در کبیر فنر
فنرهای کششی نیم قلاب در کبیرفنر
فنر کششی
نحوه کار فنر کششی
انواع فنرهای کششی در کبیر فنر
ساخت و فروش فنرهای کششی در کبیر فنر
verified_user

نحوه کار فنر کششی

هنگامی که بار یا نیرو به فنر کششی وارد می‌شود، فنر به اندازه یک طول خاص کشیده می‌شود. در موقعیتی که هیچ نیرویی به فنر وارد نشده، حلقه‌های فنر چسبیده به یکدیگر هستند؛ اما هنگامی که حلقه یا قلاب جسمی به یکی از انتهای فنر متصل شود و این پیوست با نیرو هدایت شود، فنر کشیده می‌شود.

هنگامی که این اجزا از یکدیگر باز شوند، فنر سعی می‌کند حلقه‌هایش را نزدیک یکدیگر نگه دارد تا زمانی که نیرو متوقف شود و فنر بتواند به شکل اصلی خود بازگردد. این فنرها غالبا برای تامین نیروی بازگشت به اجزای گسترش یافته در موقعیت تحریک شده استفاده می‌شوند.

verified_user

کاربرد فنر کششی

فنرهای کششی یکی از اجزای اساسی بسیاری از لوازم خانگی می‌باشند که بدون بهره‌مندی از ویژگی‌های منحصر به فرد فنر نمی‌توانند کار کنند. با توجه به کاربردپذیری این فنرها، آنها در محصولات مختلف صنعت یافت می‌شوند.

از آنجا که این فنر می‌تواند در اندازه‌های متنوعی قرار بگیرد، در بسیاری از کاربردها استفاده می‌شود. به عنوان مثال در ربات‌های صنعتی، اجزای اصلی کالسکه، قفل درب، فضای داخلی و خارجی خودرو، مجموعه درب گاراژ، انبردست، کاربراتور، ترامپولین، دستگاه‌های شستشو، ماشین آلات کشاورزی، اسباب بازی‌ها، دستگاه‌های پزشکی مانند برانکارد و چراغ‌های جراحی و هزاران مورد دیگر استفاده می‌شوند. نوع خاصی از فنر کششی، معروف به فنر میلگرد است که دارای یک توقف محکم است.

در اصل این فنر، یک فنر فشاری با قلاب‌های مخصوص است. جهت مشاوره خرید فنرکششی می‌توانید از طریق تماس با شرکت کبیر فنر با کارشناسان ارتباط کنید.

کاربرد فنر کششی
فنرهای کششی یکی از اجزای اساسی بسیاری از لوازم خانگی می‌باشند که بدون بهره‌مندی از ویژگی‌های منحصر به فرد فنر نمی‌توانند کار کنند.
فنر کششی فنر میلگرد
تولید فنر کششی فنر میلگرد در کبیرفنر
فنر کششی
ساخت فنر کششی در اندازه های متنوع در کبیر فنر
کاربرد فنر کششی
verified_user

ساخت فنر کششی

فنرسازی کبیر براساس نیاز مشتری انواع فنرهای کششی را تولید می‌کند. تیم ما از متخصصان و پرسنل کنترل کیفیت برای اطمینان از برآورده شدن نیاز مشتری تشکیل شده که بر هر مرحله از تولید این فنرها نظارت دارند. به عنوان تولیدکننده، ما یک طبقه بندی استاندارد از فنرها در ابعاد مختلف داریم که از طریق فهرست ما ارائه می‌شود. فقط کافیست در مورد فنری که به دنبالش هستید با ما از طریق تماس، اینستاگرام و چت آنلاین در ارتباط باشید. ویدیوی تولید فنر کششی در آپارات موجود است و می‌توانید تماشا کنید.

در میان مجموعه‌های مختلفی که به تولی  فنر مشغول هستند، شرکت کبیر فنر یکی از بهترین شرکت‌های ساخت فنر در تهران است که انواع مختلفی از فنرها را تولید می‌کند و برای استفاده و خرید شما در اختیارتان قرار می‌دهند. شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان کبیر فنر اطلاعات بیشتری را درباره‌ی این مورد به دست بیاورید. همچنین می‌توانید از طریق مشورت با مشاوران و کارشناسان فنری که میزان دارید را از میان انواع فنر شناسایی کرده و آن را برای استفاده خریداری کنید.

فرم سفارش ساخت فنر کششی

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
keyboard_arrow_up