واشر نسوز

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. واشر
 4. chevron_right
 5. واشر نسوز

واشر نسوز

verified_user

واشر نسوز ( REFRACTORY WASHER)

واشر نسوز صفحه نازکی به شکل دیسک است که یک سوراخ در وسط آن قرار دارد. واشر نسوز هم در نوع پلاستیکی و هم در نوع فلزی، بسته به کاربردشان، در دسترس هستند. واشر نسوز اهداف زیادی در دنیای مکانیک دارد.

واشر نسوز
واشر نسوز
واشر نسوز
واشر نسوز
واشر نسوز
واشر
واشر
verified_user

اهداف واشر نسوز (REFRACTORY WASHER)

اهداف اصلی واشر نسوز عبارت است از:

 • بدون واشر نسوز ، پیچ می‌تواند در هنگام سفت شدن به سطح قسمت جفت شدن آسیب برساند. این آسیب منجر به تشکیل ترک و افزایش احتمال وقوع خوردگی خواهد شد.
 • هنگامی که مواد اتصال دهنده و اتصالات متفاوت باشند، منجر به مشکل خوردگی می‌شود. به عنوان مثال، اگر از پیچ استیل برای ایمن سازی قسمت آلومینیومی، بدون عایق بندی واشر  نسوز استفاده شود، باعث خوردگی گالوانیک می‌شود.
 • نیروی بستن اتصال دهنده به اندازه‌ای مناسب است که در واقع می‌تواند آن را مستقیما از طریق مواد بخصوص روی مواد نرم بکشد. در این حالت واشر نسوز به نیرو اجازه می‌دهد تا فشار را در اطراف محل پیچ توزیع کند.
 • آیا تا به حال با گیر افتادن پیچ برخورد کرده‌اید؟ به این دلیل است که وقتی سر پیچ روی یک سطح ناهموار قرار می‌گیرد، در انتها محکم‌تر از حد تصور می‌شود.
verified_user

عملکرد واشر نسوز (REFRACTORY WASHER)

 • در ماشین آلات، ارتعاش اجتناب ناپذیر است. جلوگیری از سست شدن پیچ‌ها بسیار مهم است. برای کمک به این موضوع، ما واشرنسوز مخصوص طراحی مانند واشر قفل، واشر نسوز فنری و واشر نسوز نورد-قفل داریم. این انواع مخصوص از واشر نسوز از سست شدن پیچ یا مهره جلوگیری می‌کند.
 • واشرنسوز نقشی را بازی می‌کنند که ترکیبی از کاربردهای فوق باشد. حتما دیده‌اید که از واشر قفل همراه با واشر نسوز تخت با قطر بزرگتر استفاده می‌شود. این کار چندین مزیت دارد.
verified_user

کاربرد واشر نسوز (REFRACTORY WASHER)

واشر نسوز به دلیل ترکیب بی‌نظیر خواص، در کاربردهای مختلف صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. واشر نسوز به مواد دیگری که دارای یک یا دو ویژگی مطلوب هستند، ترجیح داده می‌شوند. این اجزا در صورت قرار گرفتن در معرض دمای بالا و خاصیت خاموش کنندگی ذاتی شعله، استحکام استثنایی دارند. به همین دلیل است که از واشر نسوز به طور گسترده‌ای در تعدادی از صنایع، مانند صنعت خودرو، روشنایی و وسایل برقی استفاده می‌شود. واشر نسوز در دمای بالا می‌تواند پایداری ابعادی خود را حفظ کند، شکل خود را از دست نمی‌دهد بلکه منقبض یا منبسط می‌شود. علاوه بر این، تمام خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوبی را حفظ می‌کند. بنابراین این اجزا دارای کاربردهای زیادی هستند.

واشر نسوز
واشر نسوز
واشر نسوز
واشر نسوز
verified_user

مزایای واشر نسوز (REFRACTORY WASHER)

از دیگر مزایای واشرهای نسوز این است که آنها ماندگار هستند. از آنجا که در برابر حرارت مقاوم هستند، این حلقه‌ها قبل از فرسودگی عمر طولانی دارند. واشرهای نسوز معمولا بین دو اتصال قرار می‌گیرند. به همین دلیل است که از آنها در لوازم حساس به گرما استفاده می‌شود. واشرهای نسوز به عنوان عایق گرما عمل می‌کنند و در نتیجه از سوختن تجهیزات محافظت می‌کنند. آنها می‌توانند به عنوان ابزار محافظ استفاده شوند.

فرم سفارش ساخت واشرنسوز

فنر تسمه ای
واشر گرافیتی
فهرست